LTE internet
o_nas
1. vývoj internetových prezentácií za prijateľné ceny

Vyvíjame internetové prezentácie od jednoduchých malých stránok, dizajnových prezentácií, internetových obchodov napojených na banku, redakčných systémov, až po zložité databázové systémy a multijazykové prezentácie

2. registrácia domén

Sme schopní zaregistrovať akúkoľvek doménu a k tomu Vám dať doplnkovú službu presne na mieru. Väčšina nami registrovaných domén je SK , COM a EU .

3. webhosting

Na začiatku sme boli zameraní na poskytovanie lacného hostingu pre malé firmy a jednotlivcov za nízke ceny, kde nároky na prenos dát boli malé. S vývojom internetu nároky stúpali, preto sme zmenili hosting na neobmedzený prenos dát, neobmedzené miesto na disku pre prezentáciu a neobmedzenú veľkosť a počet mailov. Ďalej sme rozšírili ponuku o dátovo náročné weby pre download prezentácie a hosting pre erotické stránky.

4. pripojenie na internet, telekomunikačné služby

V roku 2004 sme podpísali partnerstvo s firmou Slovanet a.s., ktorá je najprogresívnejšia na Slovensku v oblasti pripojenia na internet a poskytovania hlasových služieb a má najnižšie ceny a daných oblastiach a stali sme sa jej autorizovaný obchodný zástupca.
Ako autorizovaný zástupca firmy Slovanet a.s. realizujeme všetky služby, ktoré Slovanet a.s. má v ponuke.

Slovanet a.s. je druhý. najväčší provider na Slovensku a ponúka najlacnejšie ADSL produkty na trhu. Pri výbere providera sú však podstatné aj iné doplnkové produkty k pripojeniu, v ktorých Slovanet výrazne vyniká nad konkurenčnými firmami – k dispozícii je mailová schránka s neobmedzenou veľkosťou, antivírový program priamo na mailovom serveri, možnosť nastavenia antispamu, detailná štatistika pripojenia (časy pripojenia a množstva prenesených dát)


V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo mailom, radi Vám podrobne vysvetlíme všetky nevyhnutné podmienky na ADSL pripojenie na internet a poradíme, aký produkt si vybrať, aby ste za čo najnižšiu cenu dostali optimálne pripojenie pre Vás. Ďalej Vám odporučíme, ako vhodne skombinovať všetky produkty, aby úspora na telefonovaní a pripojení na internet bola čo najvyššia pri nezmenenej alebo vyššej kvalite používaných služieb.

5. predaj, opravy a servis počítačov a kompletného hardware

Realizujeme všetky činnosti spojené s hardvérom - inštalácia, opravy, upgrade, zálohovanie dát, záchrana dát z havarovaných diskov.
Na objednávku Vám dodáme hardware v ľubovoľnej zostave podľa Vášho výberu - PC zostavy, notebooky, monitory, tlačiarne a multifunkčné zariadenia, doplnkový tovar ...

6. návrhy a realizácia počítačových sietí, správa serverov

Navrhneme a zrealizujeme LAN siete aj s dodávkou optimálneho počítačového a ostatného hardwarového vybavenia , prípadne prepojenia vzdialených pracovísk Wifi v štandardoch 802.11a/b/g (až 54Mbit), Ethernet (100Mbit/Gigabit) , DSL modem...

7. komplexná starostlivosť o klienta

S rozširujúcou ponukou našich služieb sme pre veľa našich klientov prebrali kompletnú starostlivosť o informačné pozadie a chod firiem. Pre firmy dodávame od internetových , informačných a telekomunikačných technológií až po počítače, monitory, kompletné príslušenstvo so softvérom aj s ich inštaláciou.

8. návrh, výroba a tlač vizitiek

V rámci grafických prác navrhujeme tiež reklamné materiály, vizitky a kalendáriky, ktoré následne tlačíme v profesionálnej tlačiarni najkvalitnejšou offsetovou technológiou (nie laserová farebná tlač).
Vizitky a malé reklamné tlačoviny robíme len plnofarebné a obojstranné (pri cene nerozhoduje množstvo farieb, alebo jedno alebo obojstranná tlač).

NORMALHOSTING
UPDATE FTP software

upozorňujeme zákazníkov, že na deň 5.4.2011 o 11:00 planovaný ďalší update FTP serverov kvoli zvýšeniu bezpečnosti. Zákazníkov prosíme, aby si obnovili FTP heslá pre svoje pripojenie na server cez control panel.
Upadate sa týka služby normalhosting.
Ďakujeme za porozumenie.

NAŠA TOP PONUKA - DOMÉNY

SK : od 16,60 € / rok
EU : 9,95 € / rok
COM : 9,95 € / rok
CZ : 14,61 € / rok

PREJDITE K NÁM, OPLATÍ SA

mimoriadne ceny pri preregistrácii vašej existujúcej domény
SK doména: 16,60 €
/ rok
COM doména: 9,95 € / rok
NORMALHOSTING akýkoľvek zadarmo na 2 roky
TOPHOSTING 23,00 € /rok
(viac info...)

WEBHOSTING

FREEHOSTING - plnohodnotný dostatočný hosting zadarmo bez reklám aj na komerčné využitie

NORMALHOSTING - 1. rok ku každej doméne zadarmo, potom len od 0,41 € / mesiac

TOPHOSTING - 3 GB priestoru, neobmedzene mailov, subdomén, databáz, FTP kont len za 2,16 € / mesiac

DOMÉNY na predaj (prenájom)

autopozicovna.com : predané
autopozicovna.eu : predané
pozicovna.com: 66,00 €
anglicko.eu:166 €
bauhaus.sk - predané
bauwelt.sk : 330 €
prosport.sk:400 €
rakusko.com - predané
poistovne.eu : predané
realitnakancelaria.eu : predané
krbove-vlozky.eu - predané
heizkamin.eu: 330 €
heizkamine.eu: 330 €
kachelshop.eu: 330 €
ofenstudio.eu : 330 €

konverzný kurz : 1€ = 30.1260 Sk

NAJ.sk